O nas

CO ROBIMY?

Szybkie Metamorfozy.pl to pierwszy w Polsce cykliczny program wnętrzarski emitowany w internecie, którego właścicielem jest Pracownia Projektowa SZYBKIE METAMORFOZY.

Proponujemy kompleksową usługę polegającą na ekspresowym wykonaniu metamorfozy wnętrza. Naszą propozycję kierujemy zarówno do osób, które chciałyby zmienić styl swojego domu, ale także do tych, którzy chcą zrobić niespodziankę bliskiej osobie i „obdarować” ją tak niecodziennym prezentem, w postaci liftingu wybranego wnętrza. Projekt jest płatny - cena jest ustalana indywidualnie po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego - kontakt.

Każdą Szybką Metamorfozę rozpoczynamy od rozmowy, a kończymy na ustawieniu ostatniego detalu w odmienionej przez nas przestrzeni. Projekt powstaje po spotkaniu, podczas którego poznajemy twoje oczekiwania, wysłuchamy twoich sugestii odnośnie stylu, kolorów, inspiracji wnętrzarskich.

Mamy bogate doświadczenie w szybkich realizacjach projektów, zdobyte przy tworzeniu i prowadzeniu ponad 150 odcinków programu telewizyjnego pt. Dekoratornia. Współpracujemy z zaufanymi ekipami wykonawczymi, które wprowadzą w życie nasze pomysły. Dodatkowo, sami robimy zakupy, kontaktujemy się z podwykonawcami, ustalamy terminy, wysyłamy zamówienia itd. Jednym słowem, robimy WSZYSTKO i jeszcze więcej.  Z wybranych realizacji wnętrz produkujemy odcinki programu, które są emitowane w naszym serwisie.

W zakres usług oferowanych przez Pracownię SZYBKIE METAMORFOZY wchodzą:
•    kompleksowe projektowanie, aranżacja i wystrój wnętrz mieszkalnych, apartamentów, domów, kuchni, sypialni, pokojów dla dzieci, tarasów;
•    konsultacje w zakresie aranżacji wnętrz;
•    nadzór autorski i inwestorski.TEAM

 

 

 

Magda Borowiak-Wróblewska 

 

Autorka i prowadząca program wnętrzarski emitowany w internecie  Szybkie Metamorfozy - od. 15.06.2009 r. - realizacja ponad 100 odcinków.   Współautorka i prowadząca z Sylwią Michalską-Pakiełą program tv Dekoratornia, realizacja ponad 150 wnętrz (2005-2008)

Absolwentka wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jej projekty zostały docenione na licznych wystawach i konkursach m.in.: wyróżnienie w konkursie PRODECO 2004, 2007 i 2008 organizowanym przez ELLE Decoration, wyróżnienie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego - „Dobry Wzór” dla projektu kalki ceramicznej „Garden”.
Dla Magdy w projektowaniu nie istnieją stereotypy i schematy. Poczynając od stylu wnętrza, gamy kolorystycznej, zestawienia mebli i przedmiotów, stara się, żeby projektowane przez nią wnętrza miały charakter i ... poczucie humoru. 


 

   

 Jacek Lewandowski


Absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej.
Odbył praktyki w dużych biurach architektonicznych w Egipcie i w Belfaście, w Nikozji/na Cyprze.
1. wyróżnienie w konkursie  "Zaprojektuj i wypromuj budynek biurowy - konkurs na zagospodarowanie działki budowlanej w Łodzi". Pierwsze miejsce w konkursie na stworzenie koncepcji urbanistycznej obszaru Starego miasta Pabianic.
Lubi pracować przy dużych projektach. W projektowaniu ceni sobie prostotę i minimalizm.
Jego pasją jest podróżowanie, które inspiruje go i ma duży wpływ na projektowanie.

 

 
Marta Lewandowska

 

Absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej. W czasie studiów odbyła roczne stypendium naukowe w
hiszpańskim Universidad Politecnica de Valencia. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz i architektury
zdobyte w łódzkich biurach architektonicznych. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich na Politechnice Łódzkiej.
W projektowaniu nie boi się nowych wyzwań i szalonych pomysłów.