Beko – Oficjalny partner Twojego dnia

Beko to międzynarodowa marka z segmentu urządzeń AGD, należąca do Grupy Arçelik oraz Globalny Partner Premium klubu FC Barcelona. W ofercie Beko znajdują się linie małego i dużego sprzętu AGD. Beko to druga co do wielkości marka w Europie w sektorze produktów AGD i najszybciej rozwijająca się marka na całym rynku europejskim w okresie ostatnich ośmiu lat.

Beko posiada pozycję lidera i jest jednym z najważniejszych graczy na rynku urządzeń AGD w Wielkiej Brytanii. Jest również marką numer jeden na rynku wolnostojących urządzeń AGD we Francji oraz na rynku urządzeń AGD w Polsce. Ponadto, w ciągu ostatnich pięciu lat, Beko stało się najszybciej rozwijającą się marką urządzeń AGD na rynku niemieckim - największym rynku urządzeń AGD w Europie, zwiększając swój udział niemalże trzykrotnie.

 

Dla Beko największym źródłem inspiracji w tworzeniu przyszłych, pionierskich rozwiązań, jest pokolenie Sociables+. Beko czerpie pomysły ze zmieniających się potrzeb konsumentów, starając się ułatwić im życie za pomocą inteligentnych rozwiązań AGD. Oferujemy wachlarz inteligentnych rozwiązań, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby ludzi, reprezentujących różne kultury i sposoby życia w ponad 100 krajach na całym świecie; dostarczając szybkich, elastycznych i energooszczędnych urządzeń AGD, łączących najwyższej klasy technologie i stylowe wzornictwo.

Beko to Oficjalny Partner Twojego Dnia i każdej jego chwili, z której czerpiesz radość.

 

Zajrzyj na naszą stronę internetową: http://www.beko.pl