fischerpolska DuoPower - jakość i bezpieczeństwo

 

Od 20 lat w Polsce marka fischer dostarcza systemy zamocowań, które gwarantują bezpieczeństwo i pewność. W ofercie marki znajdują się m.in. kołki rozporowe, kotwy chemiczne, śruby, wkręty do drewna oraz masy i piany uszczelniające. 

 

Od małego warsztatu do globalnej marki 

 

Historia marki fischer rozpoczyna się w latach 50. ubiegłego wieku w Niemczech. W 1948 r. Artur Fischer wynalazł pierwszy kołek rozporowy na świecie. Kultowy dziś model S, wykonany z nylonu, został wkrótce opatentowany, a mały warsztat w Waldachtal przekształcił się w średniej wielkości przedsiębiorstwo. Sukces nowego produktu stał się impulsem do dynamicznego rozwoju. Od niemieckiej firmy wzięła swój początek globalna marka, która dziś w portfolio ma całą gamę autorskich rozwiązań. Systemy zamocowań z charakterystycznym symbolem rybki znajdują zastosowanie na całym świecie – od inwestycji na dużą skalę po zwyczajne remonty w domu.

 

20 lat innowacji fischer w Polsce

 

W tym roku w Polsce marka obchodzi 20-lecie, ciesząc się pozycją lidera na rynku techniki mocowań w segmencie premium. W ofercie fischer znajduje się ponad 14 000 produktów do różnych aplikacji i wszystkich możliwych zastosowań, w tym m.in. mocowania uniwersalne, chemiczne, sanitarne, do materiałów izolacyjnych, wkręty czy kotwy do dużych obciążeń. W ciągu ostatnich dwóch lat fischerpolska wprowadziła na rynek kolejne innowacyjne produkty - linię mocowań DUO (kołek uniwersalny DuoPower oraz kołek zaciskowy do płyt budowlanych Duotec), opaskę uniwersalną Kable-Fix R, zaprawę chemiczną FIS VL czy śrubę do betonu ULTRACUT FBS II. Przez magazyn fischerpolska rocznie przechodzi ponad 60 tys. paczek. Wszystkie produkty posiadają gwarancję bezpieczeństwa, która wynika z wartości, jakimi kieruje się marka - są to innowacyjność, odpowiedzialność i rzetelność.

 

Poradniki dotyczące techniki zamocowań

 

W ramach kampanii “Gwarancja bezpieczeństwa” producent systemów zamocowań stworzył platformę poradnikową - www.bezpiecznyfischer.pl Portal jest przydatnym kompendium wiedzy na temat mocowań zarówno dla majsterkowiczów czy fanów DIY, jak i profesjonalistów.  

 

 

Dane teleadresowe 

 

fischerpolska Sp. z o. o. 

ul. Albatrosów 2

30-716 Kraków 

Tel.: +48 12 290 08 80

 

Więcej informacji:

www.fischerpolska.pl

www.bezpiecznyfischer.pl

www.facebook.com/fischerpolska/ 

www.youtube.com/fischersystemyzamocowan